قالب وردپرس

(انتخاب گروه دیگر)

Impreza ، قالب چندمنظوره وردپرس با طراحی مدرن
Porto ، قالب فروشگاهی حرفه ای برای وردپرس
Voice ، قالب خبری و مجله ای برای وردپرس
Zephyr ، قالب چندمنظوره وردپرس با طراحی متریال
قالب چند منظوره enfold
Impreza ، قالب چندمنظوره وردپرس با طراحی مدرن
طراحی کاملا واکنش گرا(Responsive) ، پنل تنظیمات پیشرفته و کاملا فارسی ، ارائه شده با بیش از ۴۰ فونت فارسی ، ساخت برگه ها با کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی کامل از ووکامرس ، طراحی مدرن و زیبا ، پشتیبانی کامل از رتینا ، پشتیبانی اختصاصی و رایگان ، آپدیت رایگان و مادام العمر و ... از جمله قابلیت های این قالب شگفت انگیز محسوب می شوند .
دیدن دمو در

8theme.ir
49,000 تومان
به صورت یک بار
Impreza نام یک قالب حرفه ای چندمنظوره برای وردپرس است که با طراحی به روز خود زیبایی را برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد . این قالب بر مبنای استانداردهای روز طراحی وب ساخته شده و کلیه قسمت های آن از این استاندارد پیروی می کنند . فرقی نمی کند که سایت شما یک سایت شرکتی است یا یک سایت فروشگاهی ، با قابلیت های قالب ایمپرزا می توانید هر نوع وب سایتی را خیلی سریع ایجاد کنید .


Porto ، قالب فروشگاهی حرفه ای برای وردپرس
59,000 تومان
به صورت یک بار
Porto نام یک قالب واکنش گرا برای وردپرس + ووکامرس است که دارای قابلیت شخصی سازی بالا ، راحتی استفاده و طراحی مدرن است . این قالب برای هر نوع کسب و کاری مناسب است ، از فروشگاه اینترنتی گرفته تا وب سایت شرکتی ، نمونه کار و یا وبلاگ .


طراحی کاملا واکنش گرا(Responsive) ، پنل تنظیمات پیشرفته و کاملا فارسی ، ارائه شده با بیش از ۴۰ فونت فارسی ، ساخت برگه ها با کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی کامل از ووکامرس ، طراحی مدرن، پشتیبانی کامل از رتینا ، پشتیبانی اختصاصی و رایگان ، آپدیت رایگان و مادام العمر و ... از جمله قابلیت های این قالب شگفت انگیز محسوب می شوند .
Voice ، قالب خبری و مجله ای برای وردپرس
49,000 تومان
به صورت یک بار
Voice نام یک قالب حرفه ای برای وردپرس است که به طور ویژه برای وب سایت های خبری و مجله های اینترنتی طراحی شده است . از این قالب زیبا می توان به عنوان یک وبلاگ شخصی نیز استفاده نمود . قالب Voice با امکانات بی نظیر خود به شما این امکان را می دهد که خیلی راحت کلیه بخش های آن را ویرایش کرده و مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید .
این قالب خارق العاده با طراحی مدرن و واکنش گرای خود ، تایپوگرافی جذاب و تمرکز روی تاثیر مطلوب بر بازدیدکننده موفقیت وب سایت شما را تضمین می کند . همه چیز در این قالب رعایت شده است ، از سرعت بالا گرفته تا بهینه شدن برای موتور های جستجو (SEO).
Zephyr ، قالب چندمنظوره وردپرس با طراحی متریال
طراحی کاملا واکنش گرا(Responsive) ، پنل تنظیمات پیشرفته و کاملا فارسی ، ارائه شده با بیش از ۴۰ فونت فارسی ، ساخت برگه ها با کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی کامل از ووکامرس ، طراحی متریال گوگل ، پشتیبانی کامل از رتینا ، پشتیبانی اختصاصی و رایگان ، آپدیت رایگان و مادام العمر و ... از جمله قابلیت های این قالب شگفت انگیز محسوب می شوند .
دیدن دمو در

8theme.ir
49,000 تومان
به صورت یک بار
Zephyr نام یک قالب حرفه ای چندمنظوره برای وردپرس است که با طراحی به روز خود زیبایی را برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد . این قالب بر مبنای استاندارد طراحی متریال گوگل ساخته شده و کلیه قسمت های آن از این استاندارد پیروی می کنند . فرقی نمی کند که سایت شما یک سایت شرکتی است یا یک سایت فروشگاهی ، با قابلیت های قالب زفیر می توانید هر نوع وب سایتی را خیلی سریع ایجاد کنید .


قالب چند منظوره enfold
49,000 تومان
به صورت یک بار
enfold نام یک قالب زیبا ، قدرتمند و صد در صد واکنش گرا برای وردپرس است که با امکانات خارق العاده خود نیازهای هر نوع وب سایتی را برآورده خواهد کرد . این قالب چند منظوره با داشتن پنل تنظیمات کاملا فارسی و قدرتمند ، امکان ایجاد وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، نمونه کارها ، وبلاگ شخصی ، شبکه اجتماعی و … را برای مبتدی ترین کاربران نیز فراهم می کند . با بخش تنظیمات در قسمت مدیریت وردپرس ، شما قادر هستید که چیدمان قسمت های مختلف ، رنگ بندی ها و فونت ها را تغییر داده و قالب را برای هماهنگی هر چه بیشتر با سلیقه خود ویرایش کنید . این قالب ، قالب فعلی سایت 8theme.ir می باشد که می توانید امکانات آن را به صورت آنلاین مشاهده نمائید .